Beylikdüzü Çiçek Fiyatlarında Evde Kal Kampanyası

Son zamanlarda dünya genelinde ve ülkemizi de etkileyen bir corona virüsü ile mücadele halindeyiz. Dünya geneli ve Türkiye dede yaşanan vakalar için sürekli yeni önlemler ve yeni tedbirler alınmakta hastalığın yayılma hızı yavaşlatılmak istenmektedir. Vaka sayısının giderek arttığı ülkelerde önlem olarak karantinalar olmakta ve sağlık ekipleri konu ile ilgili sürekli bilgilendirmeler yaparak vatandaşları bilinçlendirmek için çaba sarf etmektedir.

Ülkemizde yetkililer her gün bilgilendirme toplantıları yaparak vatandaşların sosyal mesafelerini korumasını sağlamak için evde kalmaları gerektiğini vurgularken uyulması gereken kurallar konusunda vatandaşı bilgilendirmek için ellerinden geleni yapmaktadır. Evde kal kampanyaları ile vatandaşların kendi izolasyonunu kendi yapmasını sağlamak adına duyurular yapılmaktadır. Evde kalarak kendimizi izole edip hastalığın yayılma hızını düşürmek amaçlanmaktadır.

Beylikdüzü Çiçek

Evde Kal Kampanyaları İle Mutlu Et Kendini

Sürekli aktif bir toplum olarak yaşadığımız için evde kalmak vatandaşlara zor anlar yaşatmakta ve moralini düşürmektedir. Yaşanan durumda morallerin düşmemesi adına belediyeler ve yetkililer değişik kampanyalar ve aktiviteler düzenleyerek evdeki hayatı renklendirmeye çalışmaktadır. Beylikdüzü çiçek fiyatlarında evde kal kampanyası yaparak çiçek fiyatlarında düşüşler sağlayarak vatandaşlara moral vermektedir

Çiçek alarak evde olan vatandaşlara moral vermek onları mutlu etmek ve bu sürecin geçici olduğunu hatırlatmak adına düzenlenmektedir.

Özellikle yaşlı vatandaşlarımız için sokağa çıkma yasağının olduğu bu günlerde bir çiçek ile mutlu edebilecekken süreci zorlu hale getirmek işleri zorlaştırmasın diye beylikdüzü çiçek fiyatlarında evde kal kampanyası yaparak biraz da olsa yüzleri güldürmeyi hedeflemiştir. Tüm ilçe yetkilileri bu konuda duyarlı olup bu kampanyayı değerlendirirse yüzleri güldürmeye yetecektir. Ayrıca bireysel olarak eşinize ailenizden kişilere bu kampanya dahilinde bir çiçek ile mutlu etmek sizler içinde süreci keyifli hale getirmeye yetecektir. Evde kal kampanyalarından olan beylikdüzü çiçek fiyatlarında evde kal kampanyası değerlendirilip sevdiklerinizi sizlerde mutlu edebilir yüzlerini güldürebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp WhatsApp Destek