Çiçek Satışlarındaki Artış Esnafın Yüzünü Güldürüyor

Son zamanlarda yaşanan sıkıntılı pandemi dönemi sonrasında alınan önlemler sonrasında çiçek gönderimlerinde de azalmalar yaşandı. Dönemin normalleşmeye başlaması ile beraber ise sevdiklerine hediye olarak aranjmanlar arasından seçim yapanlar da artış gözlemlenmeye başladı. Özellikle son dönemlerde vakumlu alan içinde satışa sunulan solmayan gül aranjmanları en çok tercih edilenler arasında yerini aldı.

Beylikdüzü Çiçekçi ve Esenyurt Çiçekçi seçimlerinde yararlanarak birçok çiçek aranjmanın sevdiklerinize hediye olarak göndermenin avantajını elde edebilirsiniz.

Beylikdüzü Çiçekçi

Solmayan Gül Nedir?

Vakumlanarak hazırlanan solmayan güller farklı aranjman uygulamaları içinde hazırlanarak satışa sunuluyor. Uzun yıllar boyu sevdikleriniz ile kalacak olan solmayan gül aranjmanları aynı zamanda herhangi bir bakıma da ihtiyaç duymamaktadır.

Farklı gül renkleri ve farklı tasarım detayları ile hazırlana solmayan ve her daim ilk günkü özelliğini korumayı başaran gül tasarımlarını sevdiklerinize armağan olarak sunabilirsiniz.

İş yerlerine gönderimi de yapılabilen aranjman hoş bir masa dekorasyon ürünü olabilirken evlerde de sevdiklerinizin sizi her daim hatırlamasını sağlayacak olan bir seçim olarak tercih edilebilir.

Son zamanlarda en çok tercih edilen aranjman çalışması hijyenik koşullarda teslim edilerek sevdiklerinizin de tekrar dezenfekte etmesine de uygundur.

Solmayan Gül Ömrü

Solmayan gül olarak anılan tasarımlar farklı birçok detay içinde hazırlanarak sevdiklerinize armağan edebileceğiniz özel çalışmalardır.

Yaklaşık olarak iki yıl kadar solmadan kalabilen güller arasında en çok tercih edilenler arasında kırmızı, mavi ve siyah güller yer alıyor. Bunun yanı sıra sarı, turuncu ve beyaz gül aranjmanları da en çok tercih edilen ikici sıralamadaki ürünlerdir.

Tasarım uygulamalarında masa üstü olarak hazırlanan küçük aranjmanların yanı sıra daha büyük tasarım özelliğine sahip olan seçeneklere de yer açabilirsiniz.

Solmayan Gül Aranjmanları

Solmayan gül tasarımları son dönemlerde yaşanan pandemi sonrasında insanların sevdiklerine hediye olarak en çok göndermeyi tercih ettikleri ürün olarak yer alıyor. Gerekli hijyenik önlemlere yer açılarak hazırlanan uygulamalar sonrasında sevdiklerinizde gerekli dezenfekte uygulamasında yer açarak evde ya da iş yerinde dekorasyon öğesi olarak da uzun yıllar boyu kullanabilir.

Fanus içinde yapılan bu çalışmalarda hava almayan bir uygulama tercih edilmekte olup gül vakumlanarak alana yerleştirilir. Farklı gül rengi ve renkleri ile hazırlanmasının yanı sıra değişen fanus şekilleri ile de farklı aranjman detaylarına yer veriliyor.

Sizde sevdiklerinize bu kalıcı ve değerli hediyeyi göndererek onları mutlu edebilir ve bu güzel anıya yer açabilirsiniz.

Solmayan Gül Aranjmanı Kimlere Gönderilir?

Solmayan gül aranjmanları kadın ya da erkek fark etmeden herkese gönderimi yapılabilen çalışmalardır. Değişen aranjman uygulamalarında erkeklere hitap eden tasarımları da seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra solmayan gül aranjmanlarını özür dileme, doğum günü, anneler ya da babalar günün yanı sıra sevgilinize de hediye edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp WhatsApp Destek