Esenyurt Çiçek Satışlarında Dalgalanmalar Devam Ediyor

Beylikdüzü Esenyurt Çiçekçi

Sevdiklerimizi mutlu etmek ya da sürpriz yapmak için tercih ettiğimiz çiçek aranjmanları korona virüs salgını sonrasında ise yer açamadığımız seçimler olarak yer aldı. Tüm dünyada yaşanan değişimlere çiçek aranjmanları da eklendi. Hem canlı çiçeklerde hem de yapay çiçeklerde korona virüs salgının yayılma riskini taşıması sebebi ile durgunluk meydana geldi. Esenyurt çiçek satışlarında yaşanan dalgalanma korona virüs gölgesinde devam ederken çiçek aranjmanlarının yerini ise solmayan gül tasarımları aldı.

Korona virüs sonrasında daha çok dikkat çeken solmayan gül tasarımları hijyenik bir seçim olmak ile beraber kalıcı bir hediye sunmak isteyenler içinde ideal tercih olmaktadır. Sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapmak için ise solmayan gül tasarımları arasından seçim yaparak gönderim yapmanın avantajını elde edebilirsiniz.

Esenyurt Çiçekçi
Esenyurt Çiçekçi

Solmayan Gül Tasarımları

Esenyurt çiçek satışlarında yaşanan dalgalanmalar devam ediyor. Canlı çiçek aranjmanlarına olan ilgi daha azalırken solmayan gül tasarımlarına ise ilgi gittikçe artış göstererek rekor seviyeye ulaşmakta.

Solmayan gül tasarımı olarak ifade edilen uygulama içinde gerçek güller kullanılmaktadır. Vakum ve fanus uygulaması ile tasarlanan aranjman aslında korona virüs öncesi de satışı gerçekleşen bir aranjman idi. Fakat korona virüs salgını sonrasında birçok kişinin daha hijyenik bir seçime yer vermek istemesi çiçek satışlarında solmayan gülleri rekor seviyeye taşımayı başardı.

Sizde sevdiklerinizi mutlu etmek ya da onların tebrik etmek için solmayan gül aranjmanları arasından seçim yaparak gönderim gerçekleştirebilirsiniz.

Gönderim Amacına Göre Solmayan Gül Aranjman Siparişi

Korona virüs gölgesinde sevdiklerinize özel aranjman tasarımlarını hediye etmek isterseniz solmayan güllerden yararlanabilirsiniz. Farklı gönderim amacına özel olarak hazırlanan solmayan gün tasarımını ister evlilik yıl dönümünüz için ister arkadaşınızın doğum günü için isterseniz de yeni iş tebriki için iş yerlerin gönderebilirsiniz.

Renk seçeneklerinin yanı sıra ebat olarak da değişen aranjman tasarımları hem ev hem de iş yeri dekorasyonuna katkı sağlayan özel aksesuarlar olarak da sevdikleriniz ile uzun zaman kalacak olan uygulamalardır. Gönderim amacına göre tercih yaparak sizde solmayan gül siparişinizi verebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp WhatsApp Destek