Esenyurt Çiçek

Çiçekler kadın ve erkek her yaştan insanı görüntüleri ve kokuları ile mutlu etmektedir. Özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek için yüzlerce çiçek türü arasından dilediğiniz zaman çiçek göndererek günlerinin güzel geçmesini sağlayabilirsiniz. Canlı çiçek, solmayan güller ve farklı çiçekler tüm tazeliği ile sizleri beklemektedir. Son yıllarda çiçek gönderim hizmeti veren firmalar gönderilen çiçeklerin yanına ek hediyeler de koymaktadır. Çiçeği daha özel ve kişisel hale getirmek için bu ürünleri de ilave edebilirsiniz. Esenyurt çiçek siparişi hizmeti konusunda öncü olan merkezlerden birisi haline gelmiştir. İstanbul ilinin birçok noktasına aynı gün içerisinde gönderim yapmaktadırlar.

Esenyurt Çiçek
Esenyurt Çiçek

Çiçek Siparişi Nasıl Verilir?

Sevdiklerinize çiçek göndermek için üç farklı yol kullanabilirsiniz. Günümüzde en sık tercih edilen yöntem internet üzerinden online olarak yapılan gönderimlerdir. Çiçek gönderimi yapmak istediğiniz firmanın internet sitesine giriş yapın. Çiçek çeşitleri arasından beğendiğiniz türü seçin ve sepete atın. Çiçek sepette iken istediğiniz notu not bölümüne ekleyin. Adres bilgilerini isim ve soy isim bilgilerini eksiksiz olarak girin. Son adım olarak kredi kartı ya da bankamatik kartı ile ödemenizi yaparak işlemi tamamlayabilirsiniz. İkinci adım olarak çiçekçiye giderek aynı işlemi çiçek ofisinden de gerekleştirebilirsiniz. Son olarak vaktiniz yok ise cep telefonundan iletişim numaralarını arayarak dilediğiniz zaman çiçek gönderim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Çiçek Siparişi Verirken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek için çiçek göndererek hoş sürpriz yapabilirsiniz. Ancak maddi kayıp yaşamamak için dikkatli olmanız gereken bazı noktalar vardır. İlk olarak mutlaka güvenilirliği kanıtlanmış internet sitelerinden gönderim yapın. Gönderilen çiçeğin aynı gün ya da sizin istediğiniz tarihte yakınınızın eline geçeceğinden mutlaka emin olun. Gönderilen çiçeklerin taze, hoş kokulu ve canlı çiçek olup olmadığını sorgulayın. Solmuş ve kokusu gitmiş çiçekler sizi mahcup edebilir. Çiçeğin yanında göndereceğiniz mesaj kartına küçük not eklemeyi unutmayın. Transfer sırasında çiçeğin özenle ve güvenle taşınıp taşınmadığını da sorgulayın. Sipariş vermeden önce çiçek fiyatları arasında karşılaştırma yapmayı unutmayın. Aynı çiçek çeşidine yüksek fiyatlar ödeyebilirsiniz. Bu nedenle dikkatli davranmanızda fayda vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp WhatsApp Destek