Esenyurt Çiçekçi Firmalarının En Çok Sattığı Ürün: Solmayan Gül

Birçok kişi sevdiklerinin özel günlerini tebrik etmek ya da onları mutlu etmek için çiçek aranjmanlarından yararlanır. Son dönemde karşı karşıya kaldığımız korona virüs salgını ise birçok şeyde olduğu gibi bu alışkanlığımızda da değişime neden oldu. Korona virüs salgını öncesinde tasalanarak satışa sunulmuş olan solmayan gül aranjmanları hijyenik kullanım sebebi ile Esenyurt Çiçekçi firmalarının en çok sattığı ürün oldu. Son zamanların rekor satışına sahip olan solmayan gül ürünleri arasından seçiminizi yaparak ürünü sevdiklerinize sizde armağan edebilirsiniz. Farklı tasarım detayları ile satışa sunulan ürünler arasından tercihinizi yaparak gönderim amacınıza uygun bir tercihe yer vermenin de avantajını elde edebilirsiniz.

Esenyurt Çiçekçi
Esenyurt Çiçekçi

Solmayan Gül Tasarımı Nedir?

Son zamanlarda rekor satışa sahip olan solmayan gül tasarımı fanus içinde vakumlanan gerçek güller anlamına gelir. Farklı gül renkleri ile hazırlanan tasarımda aynı zamanda değişen fanus modelleri ve ebatları da yer almaktadır.

Solmayan gül tasarımı içinden seçim yaparak sevdiklerinize doğum gününde, yeni iş tebrikinde, iş terfiinde ya da yıl dönümüzde gönderebilirsiniz. Farklı gönderim amaçlarına göre hazırlanan tasarımları hem kadın hem de erkeklere rahatlıkla hediye etme avantajınız da bulunuyor.

Solmayan gül tasarımlarının birçok farklı amaca uygun olarak gönderilebilmesinin yanı sıra tasarımın gönderiminde hem erkek hem de kadınlara sunulması ürün satışının da artmasında etken olan sebepler arasındadır.

Solmayan Gül Ne Kadar Dayanıklıdır?

Solmayan gül tasarımları özellikle korona virüs salgını sonrasında daha fazla tercih edilen seçimler arasında yer aldı. Kısa sürede hijyene sahip olarak kullanımına yer açılabilen ürün aynı zamanda farklı gönderim amaçlarına göre hazırlanan tasarımları ile de dikkat çekiyor.

Solmayan gül tasarımları yaklaşık olarak iki yıl boyunca sevdikleriniz ile kalacak olan ürünlerdir. Ofiste ya da ev dekorasyonunda kullanılabilen solmayan gül aranjmanları arasından sevdiklerinizin beğenisine hitap eden ve de gönderim amacınıza uygun olan renk ve tasarım seçimini yaparak satın almanın avantajını sizde elde edebilirsiniz. Hemen tasarımları inceleyerek kalıcı hediyenizi sevdiklerinize sunmanız mümkün olur.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp WhatsApp Destek