Korona Virüs Sonrası Beylikdüzü Çiçekçi Sayıları Artıyor

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de korona virüs birçok alışkanlıkları değiştirirken aynı zamanda bazı uygulamalarda da farklılıkları getirdi. Kolaylıkla bulaşabiliyor olması özellikler çiçek satışlarını olumsuz olarak etkiledi.

İlk etapta son derece zorlu bir sürecin yaşanmamasının sonrasında ise korona virüs öncesinde tasarımı yapılacak satışa sunulan solmayan güllere rağbet artmaya başladı. Talep artışının sağlanması sonrasında Beylikdüzü çiçekçi sayılarında da artış gözlemlendi.

Korona Virüste Solmayan Gül Tasarımı Rekora Ulaştı

Korona virüs salgını sonrasında hem hijyenik bir seçim olması hem de farklı bir aranjman uygulaması olarak yer alması nedeni ile solmayan güller en çok tercih edilen aranjmanlar arasında yer aldı. Solmayan gül tasarımları içinden seçiminizi gönderim amacınıza ya da sevdiklerinizin beğenisine göre kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Korona virüs salgını sonrasında rekor satışa ulaşan solmayan gül tasarımlarının dayanıklılığı ve kalıcı olması ise satışının gerçekleşmesinde avantaj sağlayan bir diğer özelliği olarak karşımıza çıkıyor.

Solmayan Gül Aranjmanı Nedir?

Son zamanlarda yaşanan salgın sonrasında aranjman denilince ilk olarak solmayan güller gelmeye başladı. Farklı tasarım detayları ile sunulan ürün aranjmanında gerçek güller kullanılır. Canlı güller vakumlanarak fanus içine aktarılıp uzun yıllar boyunca solmadan kalması sağlanıyor. Ortalama olarak iki yıl kadar solmadan durabilen güller arasında mvi ve siyah gibi renk seçenekleri de yer almaktadır. Sizde sevdiklerinizi mutlu ederken aynı zamanda hijyenik bir seçime yer vermek isterseniz solmayan gül tasarımlarını tercih edebilirsiniz.

Solmayan Güllerin Gönderimi

Korona virüs sonrasında sevdiklerini mutlu etmek isteyenler özellikle solmayan gül tasarımlarına yöneldiler. Birçok farklı renk ve tasarım özelliği ile satışa sunulan ürün tasarımları arasından seçiminizi ebatlara göre de yapabilirsiniz.

İş yerine yapılabilecek olan gönderimlerde masa üstü aksesuarı olarak tercih edilebilecek olan tasarımlara yer açabilirsiniz. Farklı özellikleri ile sunulan tasarımlar aynı zamanda gönderim amacınıza özel olarak da sunulan modelleri kapsıyor. Bu denli özelliğe sahip olan solmayan güller Beylikdüzü çiçekçi sayılarında artışın yaşanmasında da önemli bir ektendir. Sizde sevdiklerinizi mutlu etmek için tercihinizi yaparak gönderim gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp WhatsApp Destek