Solmayan Gül Nasıl Yapılır?

Solmayan Gül

Solmayan Gül Nasıl Yapılır?

En güzel hislerin tercümanı olan çiçekler özel anların imzaları gibidir. Kolay bulunabilir ve pek çok türde olması sebebiyle de en çok tercih edilen ürünlerden birisidir. Çiçeklerin seveni çoktur. Özellikle de güllerin seveni bir hayli fazladır. Ancak alınan bir buket gülün veya bir demet çiçeğin birkaç gün sonra solmaya başlaması ile ilk günkü canlılığını yitirirler. Görüntülerinin güzelliğiyle şiire konu olan güllerin uzun süre tazeliğini koruması artık mümkündür.

Günümüzde artık çiçekçilerin sıklıkla uyguladığı bir yöntem olan sıcak gliserin sıkma yöntemi veya şoklama yöntemi ile artık çiçekleri o döngünün içine hapsederek fotosentez yapılmaları engellenir. Ortaya Solmayan ve ilk günkü tazeliğini koruyan çiçekler çıkar. İş yaşam onun yoğunluğu ve günlük işlerim fazlalığıyla pek fazla sevdiklerini sevindiremeyen insanların yardımına çiçekler koşuyor. Çok farklı türlerden çok farklı bir güzellikte her beğeniye uygun çiçek türlerinin bulundu firmamız müşterilerine en hızlı hizmeti veriyor.

Solmayan Gül
Solmayan Gül

Solmayan Gül Aranjmanları Nasıl Yapılır?             

doğum günleri, anneler günü, sevgililer günü gibi özel günlerin en özel hediyeleri olan güller artık farklı bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Sıcak gliserin sıkma yöntemi ile güllerin fotosentez yapması engellenir ve ilk günkü haliyle kalması sağlanır. Sıcak bir isteğin uygulaması yapılan güller istenilen farklı dekoratif ürünlerle aranjmanlarla düzenlenirler.

Ahşap saksılar, cam fanuslar, renkli taşlar ve ağaç yosunlarıyla hatta kuru çiçekler ile yapılabilecek aranjmanlara ana konu olmaktadırlar. Güllerin kısa bir süre sonra soluyor olması sebebiyle artık atılma vakitleri gelmekteydi. Solmayan güller ile birlikte artık uzun süre hediyelerin saklanması mümkün olmaktadır. İyi bir gülseli gliserinleme işleminden sonra dış şartların olan koşulları ile birlikte en iyi bakımla Solmayan güller yaklaşık üç sene kadar dayanabilmektedirler.

Solmayan Gül Nasıl Temin Edebilirim?

Kokusu ve görüntüsü ile şık ve zarif duran güller bir müddet sonra güzel kokmayıp solmaktadırlar. Solmayan güller ile artık üç sene boyunca o özel anın hatırasını yaşatabiliyor olacaklardır. Özel anların en vazgeçilmez hediyelerinden olan güllerin solmayan modeli ile hazırlanan en güzel aranjmanlar müşterilerin beğenisini bekliyor. Solmayan gülleri firmamızdan temin edebilir veya sipariş verip özel bir yere teslimatını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp WhatsApp Destek