Solmayan Gül Satışları Beylikdüzü Çiçekçilerininin Yüzünü Güldürdü

Eskiden beri çiçeklere anlam yükleyerek ve çiçeklere yüklenen anlamlarla karşıdaki insana bir şey anlatılmaya çalışılmıştır. Bu sebeple güllerin çiçekler içinde ayrı bir önemi vardır. Sevgiliye verilen bir gülün anlattığı çok şey vardır. Sevginin ve aşkı temsil ederler.  Sevgililer günü, gibi özel günlerde en çok aranılan kırmızı güllerin bir başka modeli olan solmayan çeşidi de artık rafları süslüyor. Güller en güzel hediyelerdendir. Güller alındıktan bir müddet sonra artık ilk günkü tazeliğini kaybetmekte ve solmaya başlamaktadırlar.

Bu sebeple firmalar güllerin uzun süre ilk günkü tazeliğiyle kalmasını sağlayabilecek bir yöntemi uygulamaktadırlar. Sıcak gliserininin  güllere sıkılması ile güllerin bulundukları döngüye hapsedilmesi ve fotosentez yapmaları engellenmektedir. Aynı şoklanmış çiçekler gibi Solmayan güller de bu şekilde uzun süreler boyunca kalmaktadırlar dolayısıyla günü hediyesi alan birinin hediye ile geçireceği zaman epeyi uzun bir süredir. Bu sebeple solmayan gül satışları Beylikdüzü çiçekçilerinin yüzünü güldürdü.

Beylikdüzü Çiçekci
Beylikdüzü Çiçekci

Solmayan Gül Nasıl Yapılır Ne kadar Süre Aynı Kalır?

Güllerin çiçekler içinde ayrı bir anlamı olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Bu sebeple en fazla satılan çiçek çeşidi de güller olmaktadır. Solmayan güllerin artık revaçta olduğu günümüzde hediye edilen güllerle beraber geçirilecek vakit yaklaşık üç senedir. Olmayan güller iyi bir muhafaza ile yaklaşık üç sene boyunca kullanılabilirler. Sıcak gliserinin yapraklara sıkılmasıyla fotosentez yapmayı durduran güller uzun süre boyunca aynı tazeliğini ve görüntüsünü korurlar.

Dekoratif ürünler ile sunulabileceği gibi cam fanuslar içinde ağaç yosunları ile birlikte değişik aranjmanlarla da satışı yapılabilmektedir. Solmayan gül tercihi olan müşterilerin bir telefonla sipariş verilebileceği ve firmamızdan istenilen adrese gönderiminin sağlanabileceği unutulmamalıdır. Siparişler vakit kaybetmeden istenilen yere ulaştırılmaktadır.

Solmayan Gül Beylikdüzü’nde

Artık pek çok çiçekçi firmasının kullandığı şoklama yöntemi ve sıcak güne seninle birlikte çiçeklerin uzun zaman aynı tazeliğini koruması mümkündür. Özellikle çok sevilen bir çiçek olan güllerin bu solmayan gül çeşidi ile birlikte güllere olan rağbeti daha da artırmıştır. Hızlı teslimat ve kaliteli çiçek aranjmanları ile hizmet veren Beylikdüzü çiçekçi firmaları solmayan gül çiçeklerini istenilen adrese zamanında teslim etmektedirler. Aynı zamanda evler işyerleri, ofisler gibi mekânlar içinde canlı çiçek tercihleri için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp WhatsApp Destek