Solmayan Gül Ürünlerinde Rekor Satışlar

Sevdiklerimizi mutlu etmek ya da özel günlerinde onlara sürpriz yaparak değerli olduklarını hissettirmek için genellikle hediye seçeneklerinde çiçeklere yer açılır. Son zamanlarda tüm dünya da olduğu gibi ülkemizde de kendini gösteren korona virüs sonrasında ise çiçek satışlarında büyük ölçüde düşüş yaşandı. Korona virüs salgını sonrasında yaşanan buket ve yapay çiçek satışlarındaki azalma ise solmayan güllerin satışını rekor düzeye getirdi.

Solmayan Gül
Solmayan Gül

Solmayan Gül Nedir?

Gerçek güllerin ya da farklı birçok çiçeğin korona virüs sonrasında satışında düşüş yaşandı. Sadece canlı çiçek aranjmanlarında değil aynı zamanda yapay çiçeklerde salgın sonrasında satışı düşen ürünler arasında yer alıyor. Bu ürünlerin yanı sıra salgın döneminde insanlar daha çok solmayan gül aranjmanlarına yer açmaya başladı.

Solmayan gül aranjmanları gerçek güllerden yapılır. Solmayan güller vakumlama uygulaması ile gerçekleştirilerek farklı renk güller ve farklı aranjman özellikleri ile hazırlanmaktadır. Son derece şık ve etkileyici aranjmanlar olarak yer alan ürün kolaylıkla dezenfekte edilerek kullanılabilir. Solmayan güller ortalama iki yıl dayanma özelliği ile satışa sunulur. Sizde sevdiklerinize bu zor günlerde onları memnun edecek olan hediyeye yer vermek isterseniz hemen solmayan gül aranjmanları arasından seçim yaparak siparişinizi verebilirsiniz.

Solmayan Gül Kime Hediye Edilir?

Korona virüs salgını sonrasında rekor satış seviyesine ulaşan solmayan güller farklı birçok aranjman tasarımının yanı sıra değişen gül renklerine de sahiptir. Şık tasarım inceliği ile sunulan ürünü sevdiklerinizin iş yerine ya da evine gönderebilirsiniz.

Solmayan gül tasarımlarını kadın ya da erkek fark etmeksizin herkese gönderebilirsiniz. Aynı zamanda gönderim amacı da oldukça geniştir.

Solmayan Gül Gönderimi

Solmayan gül tasarımları arasında seçim yaparken gönderim amacınıza göre ya da sevdiklerinizin beğenisine göre gerçekleştirebilirsiniz. Siyah ve mavi gibi gül renklerinin yanı sıra sarı, beyaz, pembe, kırmızı renklerine de yer açılarak tasarımlar hazırlanıyor.Solmayan güllerin satışını ve  aranjman detaylarında ise fanus içinde olan güllerin fanus modelleri de değişen seçeneklere göre yer alıyor. Farklı tasarım özellikleri ve ebatlar ile sunulan ürünler arasından seçim yaparak sevdiklerinize sizde bu özel aranjmanı hediye edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp WhatsApp Destek