Solmayan Gül

Solmayan Gül

Solmayan Gül

Son günlerde çok fazla adını duymaya başladığımız güller arasında bulunan solmayan gül, göz alıcı tasarımlarıyla dikkatleri çekmektedir. Solmayan güller, özel bir işlemden geçirilerek ömürleri uzatılmaktadır. Solmayan güller, şoklama sistemi ile 2 ile 4 yıl arasında hem renklerini hem de formlarının koruması sağlanmaktadır. Şoklama yöntemi ile güllerin fotosentez yapması engellenerek uzun bir süre canlı kalmaktadırlar. Ayrıca şık tasarımları ile sevdiklerinize rahatlıkla hediye edebileceğiniz ürünler arasındadır. Solmayan güllerin sağlık açısından herhangi bir tehlikesi bulunmamaktadır. Ayrıca solmayan gülleri birçok renk seçeneği de bulunmaktadır. Solmayan güllerin uzun ömürlü olmaları ve şık tasarımları evlerinizde ve iş yerlerinizde dekorasyon amacıyla da kullanıma uygundur.

Solmayan Gül
Solmayan Gül

 

Solmayan Güller Nasıl Muhafaza Edilmeli?

Solmayan güllerin daha uzun yıllar muhafaza edilebilmesi için, dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Özel bir şoklama yöntemi ile elde edilen solmayan güller özel kutuları veya cam fanusta muhafaza edilmektedir. Solmayan gülleri uzun yıllar koruyabilmek için güneş ışığından uzak tutmak gerekmektedir. Solmayan güller, su ile asla temas etmemeli ve nemli ortamlardan uzak tutulmalıdır. Solmayan güllerin muhafaza ederken asla fiziksel temas edilmemelidir. Fiziksel temas ne kadar fazla olursa çiçeğin bozulması ve formunu kaybetmesi çok kısa sürede gerçekleşir. Solmayan güller için bu kurallara uyulmadığı takdirde çiçeklerde kısa süre içerisinde bozulma görülecektir.

 

Solmayan Güllerin Fiyatları

Solmayan gül uzun yıllar kullanılabilmesi ile oldukça güzel ve anlamlı bir hediyedir. Solmayan güller; cam fanus, seramik veya özel kutular içerisinde 2 veya 4 yıl arasında özelliğini kaybetmemektedir. Bakımı oldukça kolay olan solmayan güller, evlerinize farklı bir hava katacaktır. Solmayan güller kullanılan malzeme ve gül sayısına göre farklılıklar gösterebilmektedir. Solmayan güller tek tek satılabilir. Uzun yıllar dayanıklı olması nedeniyle fiyat açısından gayet uygundur. Solmayan çiçekler muhafazası için kullanılan cam seramik veya diğer materyaller fiyatını etkileyen faktörler arasındadır. Solmayan güllerde kaliteli ve uygun fiyat için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamız kullanılan materyalleri ve birçok renk seçeneğiyle birçok rengi ile göz ve duygulara hitap eden çiçekleri uygun fiyatlarda alabilirsiniz. Firmamız en iyi hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmak için çalışmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp WhatsApp Destek